ZÁPAS
12.07.16 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Scott Puodziunas | 6-75, 6-3, 6-2 | Turkey F28 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mariano Kestelboim | Scott Puodziunas | |
1. podanie % | 72/85 (85%) | 58/100 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 56/72 (78%) | 42/58 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/13 (69%) | 19/42 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 39/100 (39%) | 20/85 (24%) |
Vyhrané body celkom | 104/185 (56%) | 81/185 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 0 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mariano Kestelboim vs. Scott Puodziunas - Vzájomné zápasy
12.07.16 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Scott Puodziunas | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Turkey F28 | tvrdý |
Mariano Kestelboim form & Scott Puodziunas form
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Scott Puodziunas - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | detail zápasu |