ZÁPAS
29.03.17 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Robertas Vrzesinski | 6-2, 6-4 | Turkey F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Mariano Kestelboim | Robertas Vrzesinski | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 38/53 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/41 (63%) | 14/38 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 32/53 (60%) | 24/57 (42%) |
Vyhrané body celkom | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Litva
02.03.98, 26 rokov
02.03.98, 26 rokov
Mariano Kestelboim vs. Robertas Vrzesinski - Vzájomné zápasy
29.03.17 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Robertas Vrzesinski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Turkey F12 | antuka |
Mariano Kestelboim form & Robertas Vrzesinski form
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Robertas Vrzesinski - posledné zápasy
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Samm Butler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Zoltan Szabo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Javier Molino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Tristan Meraut | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Nuutti Jokinen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Laurent Rochette | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Aleksas Tverijonas | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-73, 10-12 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
02.08.18 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.18 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo | vs. Martins Rocens | 7-5, 7-5 | detail zápasu |