ZÁPAS
05.02.20 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Rafael Matos | 6-4, 6-3 | M25 Lima | antuka |
ŠTATISTIKY
Mariano Kestelboim | Rafael Matos | |
1. podanie % | 42/51 (82%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/42 (76%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/57 (47%) | 13/51 (25%) |
Vyhrané body celkom | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mariano Kestelboim | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mariano Kestelboim | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mariano Kestelboim | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Rafael Matos | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mariano Kestelboim | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
Mariano Kestelboim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0 | ||
Mariano Kestelboim | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mariano Kestelboim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Rafael Matos | |
0-0 | ||
Mariano Kestelboim | 5-3 | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mariano Kestelboim vs. Rafael Matos - Vzájomné zápasy
11.02.20 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Rafael Matos | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
05.02.20 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Rafael Matos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
13.04.15 | 2. kolo kval. | Rafael Matos | Mariano Kestelboim | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Chile F4 | antuka |
Mariano Kestelboim form & Rafael Matos form
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Rafael Matos - posledné zápasy
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detail zápasu |