ZÁPAS
08.08.18 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Michael Weindl | 6-1, 6-1 | Austria F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Mariano Kestelboim | Michael Weindl | |
1. podanie % | 28/41 (68%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/48 (58%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Michael Weindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Michael Weindl | |
Mariano Kestelboim | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Mariano Kestelboim | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mariano Kestelboim | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Michael Weindl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Michael Weindl | |
2-0 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mariano Kestelboim | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.07.95, 28 rokov
18.07.95, 28 rokov
Mariano Kestelboim vs. Michael Weindl - Vzájomné zápasy
08.08.18 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Michael Weindl | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Austria F6 | antuka |
Mariano Kestelboim form & Michael Weindl form
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Michael Weindl - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 6-71, 6-73 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Papounidis | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Anton Stippler | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-73, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Liam Gavrielides | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-63, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Mate Voros | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Anze Arh | 6-3, 3-0, Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Marvin Schramm | 3-2, Marvin Schramm - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 4-6, 7-65, 10-12 | detail zápasu | |
Tunisia F40 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Lochmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Melik Feler | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Artem Smirnov | 6-72, 5-7 | detail zápasu |