INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Franco Emanuel Egea vs. Mariano Kestelboim - Vzájomné zápasy
31.03.21 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Franco Emanuel Egea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Villa | antuka |
29.11.19 | štvrťfinále | Mariano Kestelboim | Franco Emanuel Egea | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Maldonado | antuka |
23.03.19 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Franco Emanuel Egea | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
29.08.17 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Franco Emanuel Egea | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
04.05.16 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Franco Emanuel Egea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
09.11.15 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Franco Emanuel Egea | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Venezuela F3 | tvrdý |
25.05.15 | 1. kolo | Franco Emanuel Egea | Mariano Kestelboim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
18.05.15 | 2. kolo | Franco Emanuel Egea | Mariano Kestelboim | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
Franco Emanuel Egea form & Mariano Kestelboim form
Franco Emanuel Egea - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alan Postay | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
05.11.23 finále | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 štvrťfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Bruno Sanchez Sanchez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 0-3, - Franco Emanuel Egea - skreč | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
03.03.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.23 finále | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-66, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |