ZÁPAS
30.03.18 | štvrťfinále | Mariano Kestelboim | Clement Geens | 6-1, 6-3 | Tunisia F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Mariano Kestelboim | Clement Geens | |
1. podanie % | 49/61 (80%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/49 (57%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/12 (75%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 24/61 (39%) |
Vyhrané body celkom | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mariano Kestelboim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Clement Geens | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mariano Kestelboim | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-3 | Clement Geens | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mariano Kestelboim vs. Clement Geens - Vzájomné zápasy
30.03.18 | štvrťfinále | Mariano Kestelboim | Clement Geens | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F12 | antuka |
Mariano Kestelboim form & Clement Geens form
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Clement Geens - posledné zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
29.08.20 semifinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
28.08.20 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 finále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu |