Marek Gengel vs. Simon Yitbarek 14.02.2020

Marek Gengel vs. Simon Yitbarek 14.02.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnanie

ZÁPAS

14.02.20štvrťfináleMarek Gengel Simon Yitbarek 6-3, 6-4 Egypt M15 Sharm tvrdý

ŠTATISTIKY

Marek GengelSimon Yitbarek
1. podanie %37/56 (66%)44/60 (73%)
Vyhrané body z 1.podania30/37 (81%)27/44 (61%)
Vyhrané body z 2.podania10/19 (53%)7/16 (44%)
Vyhrané break-bally3/6 (50%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu26/60 (43%)16/56 (29%)
Vyhrané body celkom66/116 (57%)50/116 (43%)
Dvojchyby10
Esá34

ŠTATISTIKY

1
1-1Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0
Marek Gengel Marek Gengel podáva2-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
3-1Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Marek Gengel Marek Gengel podáva4-1
0-0, 0-15, 0-30
4-2Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Marek Gengel Marek Gengel podáva5-2
0-0, 0-30
5-3Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0
6-3
2
Marek Gengel Marek Gengel podáva0-0
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
0-1Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marek Gengel Marek Gengel podáva0-2
0-0
0-3Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0, 15-0
Marek Gengel Marek Gengel podáva1-3
0-0, 0-15, 40-15
2-3Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0
Marek Gengel Marek Gengel podáva3-3
0-0, 0-15, 15-15
3-4Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0
Marek Gengel Marek Gengel podáva4-4
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40
5-4Simon Yitbarek Simon Yitbarek podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-4

Marek Gengel
Česká republika
17.09.95, 24 rokov




499
59
55 969 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
31.10.00, 19 rokov




789
19
10 195 $
Simon Yitbarek
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Marek Gengel vs. Simon Yitbarek - Vzájomné zápasy

14.02.20štvrťfináleMarek GengelSimon Yitbarek6-3, 6-4 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Marek Gengel - posledné zápasy

Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 5-7 prehradetail zápasu
15.02.20
semifinále
vs. Oleksii Krutykh7-63, 7-5 výhradetail zápasu
14.02.20
štvrťfinále
vs. Simon Yitbarek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Tristan Boyer6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Sahil Gaware6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Pablo Vivero Gonzalez7-5, 6-3 výhradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. David Poljak4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Aleksei Khomich6-2, 6-1 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Moerani Bouzige6-77, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Arthur Bouquier6-76, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Wojciech Marek4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
10.01.20
štvrťfinále
vs. Lucas Catarina2-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Mikhail Fufygin7-5, 6-1 výhradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Maxence Beauge3-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
28.11.19
2. kolo
vs. Alexandar Lazarov4-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
23.11.19
semifinále
vs. Alexey Zakharov3-6, 6-72 prehradetail zápasu
22.11.19
štvrťfinále
vs. Vladyslav Manafov7-66, 6-3 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Miguel Damas6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Seong-Gook Oh6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
15.11.19
štvrťfinále
vs. Vladyslav Manafov4-6, 0-6 prehradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Zachary Eisinga6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Max Houkes3-6, 6-2, 7-65 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
09.11.19
semifinále
vs. Michael Vrbensky3-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.11.19
štvrťfinále
vs. Emiliano Maggioli3-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Aldin Setkic6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Vit Kopriva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Jakob Aichhorn7-5, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu

Simon Yitbarek - posledné zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Ryan Nijboer6-3, 6-74, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
14.02.20
štvrťfinále
vs. Marek Gengel3-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. David Poljak6-3, 6-3 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Aryan Goveas6-1, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.02.20
2. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez5-7, 5-7 prehradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Filip Duda2-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
12.12.19
2. kolo
vs. Matthew Mendez4-6, 4-6 prehradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Eduard Vlasceanu6-2, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
06.12.19
štvrťfinále
vs. Camilo Ugo Carabelli3-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Matt Kuhar6-2, 6-3 výhradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Laelson Rodrigues6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
27.11.19
1. kolo
vs. Daniel Altmaier5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
14.11.19
1. kolo
vs. Billy Harris3-6, 7-66, 4-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Lucas Catarina3-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Robert Strombachs2-1, Robert Strombachs - skrečvýhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
30.10.19
1. kolo
vs. Yannik Steinegger6-4, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Gianluca Mager2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Sweden M25 Falun - tvrdý I.
01.10.19
1. kolo
vs. Karl Friberg3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Sweden M25 Stockholm - tvrdý I.
25.09.19
1. kolo
vs. Mick Veldheer2-6, 7-66, 3-6 prehradetail zápasu
Finland M15 Pajulahti - tvrdý I.
18.09.19
1. kolo
vs. Lucas Catarina1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Poland M25+H Bydgoszcz - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Sweden M15 Ystad - antuka
09.08.19
štvrťfinále
vs. August Holmgren3-6, 1-6 prehradetail zápasu
08.08.19
2. kolo
vs. Olle Wallin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.08.19
1. kolo
vs. Nikola Slavic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
27.06.19
2. kolo
vs. Martin Beran1-6, 5-7 prehradetail zápasu
25.06.19
1. kolo
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda5-7, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Martin Beran6-74, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Ishaque Eqbal7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
kvalifik.
vs. Yash Yadav6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden M15 Kalmar - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Lorenzo Bocchi6-70, 1-6 prehradetail zápasu
<