ZÁPAS
07.09.15 | 2. kolo kval. | Marcus Walters | Elliott Farmer | 6-3, 6-1 | Great Britain | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
03.04.98, 26 rokov
03.04.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
17.02.98, 26 rokov
17.02.98, 26 rokov
Marcus Walters vs. Elliott Farmer - Vzájomné zápasy
07.09.15 | 2. kolo kval. | Marcus Walters | Elliott Farmer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Marcus Walters form & Elliott Farmer form
Marcus Walters - posledné zápasy
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 2. kolo kval. | vs. Charles Pilet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Oscar Lacides | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 7-5, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Thomas Loxley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Gadomski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Milos Karol | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Gunn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jack Molloy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Finnian Bult | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Elliott Farmer - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Linus Frost | 1-5, - Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. George Davies | 7-5, 6-78, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Florian Fallert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Domninskyi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Alexander Jhun | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khingi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Scott Duncan | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Karim Beltagui | 7-65, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sergii Antoniuk | 6-4, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Schott | 3-6, 7-68, 10-8 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Brandon Murphy | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 2-6, 0-3, - Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Bekir Berk Sahin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Neil Pauffley | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | detail zápasu |