ZÁPAS
18.10.16 | 1. kolo | Marcus Mansson | Thomas Schwencke Lindqvist | 6-2, 6-2 | Norway F1 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Marcus Mansson | Thomas Schwencke Lindqvist | |
1. podanie % | 30/45 (67%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/30 (87%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/54 (50%) | 11/45 (24%) |
Vyhrané body celkom | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 5 | 3 |
ŠTATISTIKY
Švédsko
16.08.95, 28 rokov
16.08.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dánsko
08.05.96, 27 rokov
08.05.96, 27 rokov
Marcus Mansson vs. Thomas Schwencke Lindqvist - Vzájomné zápasy
18.10.16 | 1. kolo | Marcus Mansson | Thomas Schwencke Lindqvist | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Norway F1 | tvrdý I. |
Marcus Mansson form & Thomas Schwencke Lindqvist form
Marcus Mansson - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jan Zielinski | 7-63, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-2, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 2-4, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Bart Stevens | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Karl Kiur Saar | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Kohler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sweden F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 0-6, 1-3, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
20.05.18 kvalifik. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Sweden F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Patrik Brydolf | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
18.03.18 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 1-1, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Steven Broge | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
France F5 - tvrdý I. | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
Italy F1 - koberec | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.18 1. kolo | vs. Marvin Schaber | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.18 kvalifik. | vs. Jakob Cadonau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.18 2. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Pascal Streit | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Thomas Schwencke Lindqvist - posledné zápasy
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Obert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Jordi Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Nitin Gunduboina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Stevanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F35 - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Francesco Giorgetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Ruepke | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Tom Diederich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Quentin Roch | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Jakob Johansson-Holm | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Gunther Matta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Yannick Staschen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Zoric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Tim Kopinski | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Glancy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 2-6, 6-75 | detail zápasu |