ZÁPAS
17.11.15 | 1. kolo | Marco Chiudinelli | Egor Gerasimov | 7-65, 7-63 | Brescia Challenger | koberec |
ŠTATISTIKY
Marco Chiudinelli | Egor Gerasimov | |
1. podanie % | 63/91 (69%) | 61/90 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/63 (79%) | 44/61 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/28 (50%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané break-bally | 1/2 (50%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 30/90 (33%) | 27/91 (30%) |
Vyhrané body celkom | 94/181 (52%) | 87/181 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 8 | 12 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Marco Chiudinelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marco Chiudinelli | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Chiudinelli | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marco Chiudinelli vs. Egor Gerasimov - Vzájomné zápasy
31.03.17 | štvrťfinále | Egor Gerasimov | Marco Chiudinelli | 7-5, 7-66 | detail zápasu | St. Brieuc | tvrdý I. |
17.11.15 | 1. kolo | Marco Chiudinelli | Egor Gerasimov | 7-65, 7-63 | detail zápasu | Brescia Challenger | koberec |
07.08.15 | štvrťfinále | Marco Chiudinelli | Egor Gerasimov | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | Segovia Challenger | tvrdý |
Marco Chiudinelli form & Egor Gerasimov form
Marco Chiudinelli - posledné zápasy
Basel - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Robin Haase | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - tvrdý I. | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
24.09.17 kvalifik. | vs. Taylor Harry Fritz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Marach | 7-5, 1-0, Oliver Marach - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.17 | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.17 | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.17 2. kolo kval. | vs. Go Soeda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo kval. | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
11.06.17 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Taylor Harry Fritz | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo kval. | vs. Luca Vanni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
21.05.17 kvalifik. | vs. Roberto Marcora | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Falla | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.17 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-76, 7-61 | detail zápasu | |
Gimcheon Challenger - tvrdý | ||||
05.05.17 štvrťfinále | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.17 2. kolo | vs. Yen-Hsun Lu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Anning Challenger - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Taipei City - koberec | ||||
21.04.17 štvrťfinále | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.17 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
31.03.17 štvrťfinále | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 6-76 | detail zápasu |
Egor Gerasimov - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |