ZÁPAS
25.04.15 | 1. kolo kval. | Marcelo Zormann | Ricardo Urzua-Rivera | 6-76, 6-1, 6-2 | Sao Paulo | antuka |
ŠTATISTIKY
Marcelo Zormann | Ricardo Urzua-Rivera | |
1. podanie % | 61/93 (66%) | 52/87 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/61 (70%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/32 (50%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 44/87 (51%) | 34/93 (37%) |
Vyhrané body celkom | 103/180 (57%) | 77/180 (43%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marcelo Zormann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marcelo Zormann | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marcelo Zormann | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marcelo Zormann | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marcelo Zormann | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marcelo Zormann | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Marcelo Zormann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marcelo Zormann | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marcelo Zormann | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcelo Zormann | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marcelo Zormann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marcelo Zormann | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marcelo Zormann | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ricardo Urzua-Rivera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marcelo Zormann | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marcelo Zormann vs. Ricardo Urzua-Rivera - Vzájomné zápasy
25.04.15 | 1. kolo kval. | Marcelo Zormann | Ricardo Urzua-Rivera | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Marcelo Zormann form & Ricardo Urzua-Rivera form
Marcelo Zormann - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 2-3, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-4, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | - | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Vina del - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
27.11.22 finále | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.22 semifinále | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.22 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Ricardo Urzua-Rivera - posledné zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.11.17 1. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 4-6, 0-1, - Ricardo Urzua-Rivera - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
04.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Chile F8 - antuka | ||||
19.12.16 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Chile F7 - antuka | ||||
14.12.16 2. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.16 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Chile F6 - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Jorge Montero | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Chile F5 - antuka | ||||
30.11.16 2. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.16 1. kolo | vs. Santiago Besada | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
22.11.16 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Santiago Maresca | 7-63, 1-6, - Ricardo Urzua-Rivera - skreč | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Ryusei Makiguchi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lavaselli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-71, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Alan Kohen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Sorgi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mohammedia Challenger - antuka | ||||
01.10.16 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F8 - antuka | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.16 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Serbia F8 - antuka | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.16 1. kolo | vs. Milos Nikolic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Serbia F7 - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Marius Raicea | 6-0, 6-2 | detail zápasu |