ZÁPAS
10.05.16 | 1. kolo | Marcelo Zormann | Igor Ribeiro Marcondes | 6-0, 7-5 | Argentina F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Marcelo Zormann | Igor Ribeiro Marcondes | |
1. podanie % | 30/54 (56%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/24 (58%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 28/52 (54%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkom | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marcelo Zormann vs. Igor Ribeiro Marcondes - Vzájomné zápasy
10.05.16 | 1. kolo | Marcelo Zormann | Igor Ribeiro Marcondes | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
15.06.15 | štvrťfinále | Marcelo Zormann | Igor Ribeiro Marcondes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Brazil F2 | antuka |
Marcelo Zormann form & Igor Ribeiro Marcondes form
Marcelo Zormann - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 2-3, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-4, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | - | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Vina del - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
27.11.22 finále | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.22 semifinále | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.22 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Igor Ribeiro Marcondes - posledné zápasy
Blumenau Challenger - antuka | ||||
16.01.22 finále | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.22 semifinále | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.22 štvrťfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
12.12.21 finále | vs. Hugo Dellien | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.21 semifinále | vs. Juan Ignacio Londero | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.12.21 štvrťfinále | vs. Pablo Cuevas | 2-6, 4-1, Pablo Cuevas - skreč | detail zápasu | |
08.12.21 2. kolo | vs. Orlando Luz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.21 kvalifik. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-0, Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
13.11.21 semifinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.21 štvrťfinále | vs. Matias Zukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.21 1. kolo | vs. Joao Pedro Guedes Dos Santos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-1, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dan Added | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |