ZÁPAS
17.08.17 | štvrťfinále | Marcelo Zormann | Alberto Colas Sanchez | 6-4, 6-4 | Spain F25 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.05.00, 23 rokov
19.05.00, 23 rokov
Marcelo Zormann vs. Alberto Colas Sanchez - Vzájomné zápasy
17.08.17 | štvrťfinále | Marcelo Zormann | Alberto Colas Sanchez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Spain F25 | antuka |
Marcelo Zormann form & Alberto Colas Sanchez form
Marcelo Zormann - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 2-3, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-4, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | - | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Vina del - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
27.11.22 finále | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.22 semifinále | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.22 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Alberto Colas Sanchez - posledné zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-73, 0-3, - Alberto Colas Sanchez - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 2-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Razeghi | Alexander Razeghi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.11.23 kvalifik. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kylel Gillam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Alexander Stater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Rocha | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 7-66, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-3, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. William Peters | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Angel Sierra Malinowska | 6-0, 6-0 | detail zápasu |