ZÁPAS
08.12.17 | semifinále | Tomas Barrios Vera | Mariano Kestelboim | 6-4, 6-1 | Chile F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Tomas Barrios Vera | Mariano Kestelboim | |
1. podanie % | 46/57 (81%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/46 (70%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/11 (64%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/51 (53%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkom | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tomas Barrios Vera vs. Mariano Kestelboim - Vzájomné zápasy
15.02.20 | semifinále | Tomas Barrios Vera | Mariano Kestelboim | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
06.02.20 | 2. kolo | Tomas Barrios Vera | Mariano Kestelboim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
08.12.17 | semifinále | Tomas Barrios Vera | Mariano Kestelboim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Chile F3 | antuka |
Tomas Barrios Vera form & Mariano Kestelboim form
Tomas Barrios Vera - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 štvrťfinále | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |