ZÁPAS
10.10.17 | 1. kolo | Marc Sieber | Igor Sijsling | 6-1, 6-4 | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Marc Sieber | Igor Sijsling | |
1. podanie % | 25/48 (52%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/25 (72%) | 18/27 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/23 (83%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 23/53 (43%) | 11/48 (23%) |
Vyhrané body celkom | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 5 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc Sieber | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc Sieber | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc Sieber | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marc Sieber | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Igor Sijsling | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc Sieber | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc Sieber | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc Sieber | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc Sieber | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marc Sieber vs. Igor Sijsling - Vzájomné zápasy
10.10.17 | 1. kolo | Marc Sieber | Igor Sijsling | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
Marc Sieber form & Igor Sijsling form
Marc Sieber - posledné zápasy
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Kern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pullach Challenger - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Peter Torebko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Caltanissetta Challenger - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Marcelo Arevalo | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Joao Souza | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Balmashev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Jan Satral | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
18.05.18 semifinále | vs. Mate Valkusz | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Igor Sijsling - posledné zápasy
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
27.08.21 semifinále | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.21 štvrťfinále | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - skreč | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham 1 - tráva | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.04.21 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Belgrade Challenger - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
02.04.21 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.21 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.21 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | detail zápasu |