ZÁPAS
19.07.18 | 2. kolo | Manuel Pena Lopez | Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | Germany F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Manuel Pena Lopez | Elmar Ejupovic | |
1. podanie % | 30/58 (52%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/28 (64%) | 11/16 (69%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 15/40 (38%) | 18/58 (31%) |
Vyhrané body celkom | 55/98 (56%) | 43/98 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Manuel Pena Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Manuel Pena Lopez vs. Elmar Ejupovic - Vzájomné zápasy
19.07.18 | 2. kolo | Manuel Pena Lopez | Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Germany F8 | antuka |
Manuel Pena Lopez form & Elmar Ejupovic form
Manuel Pena Lopez - posledné zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 0-2, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
08.02.20 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Gianluigi Quinzi | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.20 štvrťfinále | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.01.20 finále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.20 semifinále | vs. Jose Pereira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.20 štvrťfinále | vs. Christian Langmo | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Rodrigo Banzer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-5, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 finále | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 semifinále | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.19 štvrťfinále | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.19 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Elmar Ejupovic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |