ZÁPAS
23.05.18 | 2. kolo | Manuel Guinard | Jonathan Stenberg | 6-0, 6-0 | Sweden F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Manuel Guinard | Jonathan Stenberg | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/29 (62%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 3/21 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/33 (73%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkom | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
21.08.89, 34 rokov
21.08.89, 34 rokov
Manuel Guinard vs. Jonathan Stenberg - Vzájomné zápasy
23.05.18 | 2. kolo | Manuel Guinard | Jonathan Stenberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Sweden F3 | antuka |
Manuel Guinard form & Jonathan Stenberg form
Manuel Guinard - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
13.01.24 finále | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - skreč | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 0-1, - Manuel Guinard - skreč | detail zápasu |
Jonathan Stenberg - posledné zápasy
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | detail zápasu |