ZÁPAS
16.10.18 | 1. kolo | Maksim Tikhomirov | Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | Portugal F21 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Maksim Tikhomirov | Goncalo Falcao | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 23/45 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/33 (79%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/45 (53%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkom | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Goncalo Falcao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maksim Tikhomirov | 0-1 | |
Maksim Tikhomirov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Goncalo Falcao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maksim Tikhomirov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Goncalo Falcao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maksim Tikhomirov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Goncalo Falcao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maksim Tikhomirov | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Goncalo Falcao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maksim Tikhomirov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Maksim Tikhomirov | 3-1 | |
4-1 | Goncalo Falcao | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
4-2 | Goncalo Falcao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Maksim Tikhomirov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Goncalo Falcao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
22.02.88, 36 rokov
73 977 $
22.02.88, 36 rokov
73 977 $
Maksim Tikhomirov vs. Goncalo Falcao - Vzájomné zápasy
16.10.18 | 1. kolo | Maksim Tikhomirov | Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Portugal F21 | tvrdý |
Maksim Tikhomirov form & Goncalo Falcao form
Maksim Tikhomirov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.02.20 štvrťfinále | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Goncalo Falcao - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Matej Vocel | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matej Vocel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Cruz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Candeias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Andre Stewart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Bernardo Henriques | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. James Mackinlay | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Henrique Bork | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 kvalifik. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-4, 6-1 | detail zápasu |