ZÁPAS
16.01.19 | 1. kolo | Maciej Rajski | Kaya Arinc | 6-2, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Maciej Rajski | Kaya Arinc | |
1. podanie % | 33/43 (77%) | 33/40 (83%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/33 (67%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkom | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Maciej Rajski | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Kaya Arinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maciej Rajski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maciej Rajski | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maciej Rajski | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Maciej Rajski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maciej Rajski | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Kaya Arinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maciej Rajski | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
30.09.99, 24 rokov
30.09.99, 24 rokov
Maciej Rajski vs. Kaya Arinc - Vzájomné zápasy
16.01.19 | 1. kolo | Maciej Rajski | Kaya Arinc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Maciej Rajski form & Kaya Arinc form
Maciej Rajski - posledné zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Menichella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-3, - Maciej Rajski - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 1-6, 1-4, - Maciej Rajski - skreč | detail zápasu | |
01.09.23 2. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Karol Filar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Borys Zgola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Olle Wallin | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Connor Farren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Rei Sakamoto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Emmett Ward | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Kaya Arinc - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |