ZÁPAS
29.04.17 | 1. kolo kval. | Luke Saville | Sung Jun Park | 6-1, 6-0 | Gimcheon Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Luke Saville | Sung Jun Park | |
1. podanie % | 20/39 (51%) | 26/36 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/20 (75%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkom | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Luke Saville | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sung Jun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luke Saville | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Sung Jun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Luke Saville | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sung Jun Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luke Saville | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sung Jun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luke Saville | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sung Jun Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Luke Saville | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sung Jun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luke Saville | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
18.02.94, 30 rokov
18.02.94, 30 rokov
Luke Saville vs. Sung Jun Park - Vzájomné zápasy
29.04.17 | 1. kolo kval. | Luke Saville | Sung Jun Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Gimcheon Challenger | tvrdý |
Luke Saville form & Sung Jun Park form
Luke Saville - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. James McCabe | 6-4, 6-76, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Joshua Charlton | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Li Tu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-67, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Sung Jun Park - posledné zápasy
M15 Changwon - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Young Seok Kim | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Kangjae Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Seokwoo Yoon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Congsup Congcar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Geun Jun Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Thomas Fancutt | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 7-65, 1-0, Seongbin Sim - skreč | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Hyung-Chan Lim | 0-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Seungri Choi | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Gwang Hyeon Cho | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Ku Keon Kang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ang Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Woo Hyeok Jang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Young-Hoon Jeong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Jae Hwan Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Jung Hoon Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu |