ZÁPAS
28.01.19 | 1. kolo | Luke Saville | Alexander Zhurbin | 6-2, 6-2 | Launceston Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Luke Saville | Alexander Zhurbin | |
1. podanie % | 29/40 (73%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/29 (79%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkom | 52/81 (64%) | 29/81 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Luke Saville | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luke Saville | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luke Saville | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luke Saville | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Luke Saville | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Luke Saville | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luke Saville | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luke Saville | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luke Saville vs. Alexander Zhurbin - Vzájomné zápasy
28.01.19 | 1. kolo | Luke Saville | Alexander Zhurbin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Launceston Challenger | tvrdý |
27.01.18 | 2. kolo kval. | Luke Saville | Alexander Zhurbin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Burnie Challenger | tvrdý |
Luke Saville form & Alexander Zhurbin form
Luke Saville - posledné zápasy
M25 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. James McCabe | 6-4, 6-76, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Joshua Charlton | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Li Tu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-67, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Stefano Napolitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Zhurbin - posledné zápasy
Porto Challenger - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - skreč | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.11.19 štvrťfinále | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.19 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | detail zápasu |