Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
29.08.97, 26 rokov
29.08.97, 26 rokov
Luke Johnson vs. Yam Ziv - Vzájomné zápasy
01.05.17 | 1. kolo kval. | Luke Johnson | Yam Ziv | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Israel F5 | tvrdý |
Luke Johnson form & Yam Ziv form
Luke Johnson - posledné zápasy
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
07.11.21 finále | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
06.11.21 semifinále | vs. Vasil Kirkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.21 štvrťfinále | vs. Nico Mostardi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Connor Farren | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
03.10.21 finále | vs. Dan Added | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.21 semifinále | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.21 štvrťfinále | vs. Boris Fassbender | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Yam Ziv - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Marco Franzini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ori Maior | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Noah Schachter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Tommaso Gabrieli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yoav Weinberg | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Gorelik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 2-6, 0-6 | detail zápasu |