Lukas Rosol vs. Ondrej Styler 25.06.2020

Lukas Rosol vs. Ondrej Styler 25.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

25.06.201. koloLukas Rosol Ondrej Styler 3-6, 6-3, 10-8 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
1-1Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva2-1
0-0, 0-30, 15-40[BP]
2-2Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva2-3
2-4Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-15, 30-15
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva3-4
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40
3-5Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-40
3-6
2
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva0-0
0-0
1-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 30-15
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva2-0
0-0, 15-15, 40-15
3-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 30-30, 40-40
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva3-1
0-0
4-1Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 0-15, 0-40
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva4-2
0-0
5-2Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-40
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva5-3
0-0
6-3
3
0-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva1-0
3-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva4-2
5-2Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva6-2
8-3Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva8-4
9-5Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva9-6
9-7Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
10-8

Lukas Rosol
Česká republika
24.07.85, 34 rokov
194 cm
80 kg

Hrá pravou rukou
180
285
4 391 759 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
01.06.00, 20 rokov







Ondrej Styler
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Lukas Rosol vs. Ondrej Styler - Vzájomné zápasy

25.06.201. koloLukas RosolOndrej Styler3-6, 6-3, 10-8 detail zápasu All Lower antuka

Lukas Rosol - posledné zápasy

All Lower - antuka
04.07.20
1. kolo
vs. Norbert Gombos3-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. David Poljak7-65, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Ondrej Styler3-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Zdenek Kolar3-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
Slovakia Davis Cup - antuka
06.03.20
vs. Andrej Martin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
India Bengalaru Challenger - tvrdý
11.02.20
2. kolo
vs. Niki Kaliyanda Poonacha4-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
India Pune - tvrdý
04.02.20
1. kolo
vs. Roberto Marcora3-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.02.20
kvalifik.
vs. Matthew Ebden6-2, 7-5 výhradetail zápasu
01.02.20
1. kolo kval.
vs. Ernests Gulbis6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
17.01.20
kvalifik.
vs. Pedro Martinez Portero4-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.01.20
2. kolo kval.
vs. Paolo Lorenzi6-74, 7-69, 7-5 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Tristan Lamasine6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France Noumea Challenger - tvrdý
06.01.20
1. kolo
vs. Marco Trungelliti6-4, 4-6, 6-70 prehradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
06.11.19
2. kolo
vs. Lloyd Harris6-75, 6-75 prehradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Mathias Bourgue6-4, 7-61 výhradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
30.10.19
2. kolo
vs. John-Patrick Smith4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Switzerland Basel - tvrdý I.
19.10.19
1. kolo kval.
vs. Gregoire Barrere2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
16.10.19
2. kolo
vs. Dusan Lajovic4-6, 7-66, 3-6 prehradetail zápasu
14.10.19
1. kolo
vs. Juan Ignacio Londero6-74, 7-67, 6-3 výhradetail zápasu
13.10.19
kvalifik.
vs. Nikola Milojevic7-5, 6-76, 6-3 výhradetail zápasu
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Roman Safiullin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
10.10.19
3. kolo
vs. Jannik Sinner7-63, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
08.10.19
2. kolo
vs. Gregoire Barrere7-5, 6-3 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Valentin Royer6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
23.09.19
1. kolo
vs. Steve Darcis2-6, 6-73 prehradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
17.09.19
1. kolo
vs. Egor Gerasimov5-7, 2-6 prehradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Damir Dzumhur4-6, 7-68, 6-4 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Evgeny Karlovskiy6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
12.09.19
3. kolo
vs. Ruben Bemelmans4-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.09.19
2. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux6-2, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu

Ondrej Styler - posledné zápasy

All Lower - antuka
10.07.20
1. kolo
vs. Petr Nouza6-2, 7-66 výhradetail zápasu
03.07.20
1. kolo
vs. Antonin Bolardt6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skrečvýhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Marek Rehacek5-7, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Dalibor Svrcina6-2, 0-6, 7-10 prehradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Lukas Rosol6-3, 3-6, 8-10 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Marek Gengel6-2, 4-6, 11-9 výhradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Michal Konecny7-65, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Matej Vocel6-4, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Toby Alex Kodat6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA Ann Arbor - tvrdý I.
06.01.20
1. kolo
vs. Andrew Fenty6-74, 6-75 prehradetail zápasu
USA Tiburon Challenger - tvrdý
24.09.19
1. kolo
vs. Roberto Quiroz6-3, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
08.07.19
kvalifik.
vs. Buvaysar Gadamauri4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Michael Vrbensky4-6, 2-6 prehradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Vladyslav Orlov6-3, 7-63 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Mikalai Haliak6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Kaltenkirchen - antuka
12.06.19
1. kolo
vs. Cedrik-Marcel Stebe5-7, 2-6 prehradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Filip Bergevi7-5, 7-64 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Tomas Jirousek6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany M25 Karlsruhe - antuka
05.06.19
1. kolo
vs. Andrea Pellegrino3-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
04.06.19
kvalifik.
vs. Tomas Jirousek6-2, 6-4 výhradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Pascal Meis6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Most - antuka
30.05.19
2. kolo
vs. Julian Lenz2-6, 6-74 prehradetail zápasu
29.05.19
1. kolo
vs. Tomas Jirousek6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Pietro Mugelli6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - antuka
14.05.19
1. kolo
vs. Vit Kopriva6-4, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
26.02.19
1. kolo
vs. Altug Celikbilek2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
20.02.19
1. kolo
vs. Emiliano Maggioli5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
13.02.19
1. kolo
vs. Kristjan Tamm4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Remy Bertola4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
24.11.18
semifinále
vs. Tomas Machac7-66, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
<