ZÁPAS
14.04.14 | 1. kolo | Lukas Rosol | Evgeny Donskoy | 7-5, 6-1 | Monte-Carlo | antuka |
ŠTATISTIKY
Lukas Rosol | Evgeny Donskoy | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 41/60 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/21 (57%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/60 (50%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkom | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lukas Rosol vs. Evgeny Donskoy - Vzájomné zápasy
20.02.17 | kvalifik. | Evgeny Donskoy | Lukas Rosol | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Marseille | tvrdý I. |
14.04.14 | 1. kolo | Lukas Rosol | Evgeny Donskoy | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Monte-Carlo | antuka |
03.07.11 | finále | Lukas Rosol | Evgeny Donskoy | 7-5, 7-62 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka |
Lukas Rosol form & Evgeny Donskoy form
Lukas Rosol - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |
Evgeny Donskoy - posledné zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Florent Bax | 6-2, 4-1, Florent Bax - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kabir Hans | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-2, Tung-Lin Wu - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-4, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Harrison Adams | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aryan Shah | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detail zápasu |