ZÁPAS
16.05.18 | 2. kolo | Lukas Ollert | Jonas Trinker | 6-1, 6-4 | Sweden F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Lukas Ollert | Jonas Trinker | |
1. podanie % | 31/56 (55%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/31 (74%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/40 (55%) | 20/56 (36%) |
Vyhrané body celkom | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lukas Ollert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Ollert | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Ollert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Ollert | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Ollert | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Ollert | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Ollert | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Ollert | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Ollert | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lukas Ollert vs. Jonas Trinker - Vzájomné zápasy
16.05.18 | 2. kolo | Lukas Ollert | Jonas Trinker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Sweden F2 | antuka |
Lukas Ollert form & Jonas Trinker form
Lukas Ollert - posledné zápasy
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-5, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oberentfelden - koberec | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ray Ho | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 7-61, 4-6, 0-3, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Samm Butler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-710, 0-5, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Leevi Saatela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
09.08.18 štvrťfinále | vs. Michal Konecny | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Sam Taylor | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Verneri Tuomi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
12.07.18 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Alexander Erler | 7-60, 3-0, Alexander Erler - skreč | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Matthias Haim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.18 1. kolo | vs. Martins Rocens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Jonas Trinker - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |