ZÁPAS
04.11.16 | štvrťfinále | Lukas Ollert | Benjamin Sigouin | 6-4, 2-6, 6-2 | USA F35 | antuka |
ŠTATISTIKY
Lukas Ollert | Benjamin Sigouin | |
1. podanie % | 62/88 (70%) | 51/85 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/62 (66%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/26 (50%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/16 (25%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 35/85 (41%) | 34/88 (39%) |
Vyhrané body celkom | 89/173 (51%) | 84/173 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lukas Ollert vs. Benjamin Sigouin - Vzájomné zápasy
04.11.16 | štvrťfinále | Lukas Ollert | Benjamin Sigouin | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | USA F35 | antuka |
Lukas Ollert form & Benjamin Sigouin form
Lukas Ollert - posledné zápasy
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-5, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oberentfelden - koberec | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ray Ho | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 7-61, 4-6, 0-3, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Samm Butler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-710, 0-5, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Leevi Saatela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
09.08.18 štvrťfinále | vs. Michal Konecny | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Sam Taylor | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Verneri Tuomi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
12.07.18 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Alexander Erler | 7-60, 3-0, Alexander Erler - skreč | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Matthias Haim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.18 1. kolo | vs. Martins Rocens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Benjamin Sigouin - posledné zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | detail zápasu |