Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Egypt
18.11.90, 33 rokov
18.11.90, 33 rokov
Lukas Mugevicius vs. Ramy Labna - Vzájomné zápasy
08.08.16 | 1. kolo kval. | Lukas Mugevicius | Ramy Labna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Georgia F3 | antuka |
Lukas Mugevicius form & Ramy Labna form
Lukas Mugevicius - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.20 kvalifik. | vs. Oscar Weightman | 6-4, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Pustovit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Pustovit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cameroon F1 - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Valtteri Ahti | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Nikola Slavic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Hugo Pontico | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Nicholas Solarewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jody Turnquest | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Pawel Zawisza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
29.04.17 1. kolo kval. | vs. Jan Mertl | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Ramy Labna - posledné zápasy
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Ivan Ponomarenko | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Tathagat Charantimath | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 5-7, 0-2, - Ramy Labna - skreč | detail zápasu | |
Spain F27 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F22 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Michal Mikula | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Patryk Krolik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michal Czech | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Italy F35 - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Grazioso | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Testa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F26 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 0-6, 2-3, - Ramy Labna - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Christoffer Solberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Habib Stambouli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Carles Sarrio Tamarit | 7-63, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 1-6, 4-6 | detail zápasu |