ZÁPAS
25.09.14 | 2. kolo | Lukas Lacko | Ricardas Berankis | 6-4, 7-61 | Shenzhen | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lukas Lacko | Ricardas Berankis | |
1. podanie % | 45/80 (56%) | 32/72 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/45 (69%) | 26/32 (81%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/35 (63%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 26/72 (36%) | 27/80 (34%) |
Vyhrané body celkom | 79/152 (52%) | 73/152 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lukas Lacko vs. Ricardas Berankis - Vzájomné zápasy
17.10.15 | semifinále | Lukas Lacko | Ricardas Berankis | 7-63, 4-6, 7-68 | detail zápasu | Tashkent Challenger | tvrdý |
02.02.15 | 1. kolo | Ricardas Berankis | Lukas Lacko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Zagreb | tvrdý I. |
25.09.14 | 2. kolo | Lukas Lacko | Ricardas Berankis | 6-4, 7-61 | detail zápasu | Shenzhen | tvrdý |
20.11.11 | finále | Lukas Lacko | Ricardas Berankis | 7-67, 6-2 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
Lukas Lacko form & Ricardas Berankis form
Lukas Lacko - posledné zápasy
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 5-7, 0-5, - Lukas Lacko - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 1-2, - Lukas Lacko - skreč | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Marcora | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Martin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
22.02.22 1. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-0, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.21 finále | vs. Oscar Otte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.21 semifinále | vs. Quentin Halys | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 2. kolo | vs. Tomas Machac | 6-72, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-68, 7-64 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
05.09.21 finále | vs. Yasutaka Uchiyama | 5-7, 7-68, 6-1 | detail zápasu |
Ricardas Berankis - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu |