ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Francesco Liucci | 6-4, 6-2 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Nórsko
15.11.00, 23 rokov
15.11.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
07.04.99, 24 rokov
07.04.99, 24 rokov
Lukas Hellum Lilleengen vs. Francesco Liucci - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Francesco Liucci | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Lukas Hellum Lilleengen form & Francesco Liucci form
Lukas Hellum Lilleengen - posledné zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Francesco Liucci - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Omar Knani | 7-5, 3-0, Omar Knani - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Davide Fasoli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shyam Sundarr Shri Sailesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niccolo Catini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Kreynes | 2-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Yuchen Pan | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Secci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Gregorio Biondolillo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Ostajewski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Biagio Gramaticopolo | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Giacomo Nosei | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Gervail | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu |