ZÁPAS
02.11.17 | 2. kolo | Luis Patino | Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 3-6, 7-5 | USA F35 | antuka |
ŠTATISTIKY
Luis Patino | Santiago Rodriguez Taverna | |
1. podanie % | 55/85 (65%) | 48/89 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/55 (67%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/30 (40%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 42/89 (47%) | 36/85 (42%) |
Vyhrané body celkom | 91/174 (52%) | 83/174 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luis Patino vs. Santiago Rodriguez Taverna - Vzájomné zápasy
02.11.17 | 2. kolo | Luis Patino | Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | USA F35 | antuka |
28.09.16 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Luis Patino | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | USA F30 | tvrdý |
13.09.16 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Luis Patino | 6-4, 6-1 | detail zápasu | USA F28 | tvrdý |
Luis Patino form & Santiago Rodriguez Taverna form
Luis Patino - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.06.22 finále | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 štvrťfinále | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.22 semifinále | vs. Alexander Bernard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.22 2. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Lorenzo Esquici | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Emil Reinberg | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.22 semifinále | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.22 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.22 2. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 6-1, 4-2, Maximiliano Estevez - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 finále | vs. Brandon Holt | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.22 semifinále | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.22 štvrťfinále | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Bernardo Munk Mesa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.01.22 1. kolo | vs. Gage Brymer | 7-69, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.12.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Pedja Krstin | 5-7, 6-1, 3-0, Pedja Krstin - skreč | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Santiago Rodriguez Taverna - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 štvrťfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |