ZÁPAS
09.05.17 | 1. kolo | Luis David Martinez | Jose Olivares | 6-2, 6-4 | Mexico F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Luis David Martinez | Jose Olivares | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 32/59 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/35 (80%) | 22/32 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 28/59 (47%) | 18/55 (33%) |
Vyhrané body celkom | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 0 | 6 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luis David Martinez vs. Jose Olivares - Vzájomné zápasy
09.05.17 | 1. kolo | Luis David Martinez | Jose Olivares | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Mexico F3 | tvrdý |
Luis David Martinez form & Jose Olivares form
Luis David Martinez - posledné zápasy
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.03.22 | vs. Christopher Rungkat | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Rodriguez | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Alan Kohen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
15.09.19 | vs. Cayetano March | 7-63, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
14.09.19 | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Lucas Gomez | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Panama City - antuka | ||||
01.04.18 kvalifik. | vs. Peter Torebko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.03.18 2. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Jose Pablo Andres | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canada F2 - tvrdý I. | ||||
05.03.18 2. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
18.02.18 kvalifik. | vs. Emilio Gomez | - | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.18 2. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Jose Olivares - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Issei Okamura | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Lui Maxted | 5-7, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, - Jose Olivares - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Jan Choinski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fletcher Scott | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 7-5, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-78, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Matthew Mendez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Orlando - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Jesse Witten | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
04.10.19 semifinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.19 2. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-3 | detail zápasu |