ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Lucio Carnevalle | Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | M25 Cordoba | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
12.11.01, 22 rokov
12.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
16.01.00, 24 rokov
16.01.00, 24 rokov
Lucio Carnevalle vs. Agustin Riquelme - Vzájomné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Lucio Carnevalle | Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Cordoba | antuka |
Lucio Carnevalle form & Agustin Riquelme form
Lucio Carnevalle - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. John Sperle | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zheng Baoluo | 7-5, 6-73, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 6-2, 6-73, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Jeffrey Hsu | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
04.08.23 1. kolo | vs. Leo Raquillet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Francesco Forti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-4, 4-0, Lorenzo Vatteroni - skreč | detail zápasu |
Agustin Riquelme - posledné zápasy
M25 Cordoba - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Cayetano March | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Beltran Rubio | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Clemente | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Santiago Besada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 kvalifik. | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matheus Trevisan Rezende | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Facundo Arias Bisso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Galarza | 6-1, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Cayetano March | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 7-5 | detail zápasu |