Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.11.96, 27 rokov
21.11.96, 27 rokov
Luciano Carraro vs. Alan Postay - Vzájomné zápasy
02.10.19 | kvalifik. | Luciano Carraro | Alan Postay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Santiago | antuka |
Luciano Carraro form & Alan Postay form
Luciano Carraro - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carlos Maria Zarate | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Pagnacco | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Nerman Fatic | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Daniel Michalski | 0-6, 0-3, - Luciano Carraro - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-2, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-0, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alan Postay - posledné zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 1-4, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-75, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Salinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 4-6, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Rares Negrut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Missoum | 6-3, 5-7, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-1, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 5-7, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |