Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.05.98, 25 rokov
30.05.98, 25 rokov
Lucas Krainer vs. Bulut Ozcelik - Vzájomné zápasy
27.11.17 | 1. kolo kval. | Lucas Krainer | Bulut Ozcelik | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F45 | antuka |
Lucas Krainer form & Bulut Ozcelik form
Lucas Krainer - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.23 štvrťfinále | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.22 semifinále | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.22 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.22 štvrťfinále | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.22 štvrťfinále | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detail zápasu |
Bulut Ozcelik - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Lars Johann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 7-64, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Jordi Walder | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu |