ZÁPAS
04.10.18 | štvrťfinále | Lucas Gerch | Claudio Fortuna | - nenastúpil(a/i) | Turkey F30 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Gerch vs. Claudio Fortuna - Vzájomné zápasy
04.10.18 | štvrťfinále | Lucas Gerch | Claudio Fortuna | Claudio Fortuna - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Turkey F30 | antuka |
Lucas Gerch form & Claudio Fortuna form
Lucas Gerch - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Delbonis | 4-6, 5-2, Federico Delbonis - skreč | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Max Houkes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Dax Donders | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 6-2, 7-66 | detail zápasu |
Claudio Fortuna - posledné zápasy
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
18.10.18 štvrťfinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
04.10.18 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | - Claudio Fortuna - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
21.09.18 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detail zápasu |