ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Lucas Catarina | Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | M15 Pajulahti | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Lucas Catarina | Simon Yitbarek | |
1. podanie % | 29/55 (53%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/29 (72%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/26 (58%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 19/55 (35%) |
Vyhrané body celkom | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Simon Yitbarek | |
0-0, 30-0 | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Simon Yitbarek | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Simon Yitbarek | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Simon Yitbarek | |
0-0, 0-15 | ||
Lucas Catarina | 4-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Catarina vs. Simon Yitbarek - Vzájomné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Lucas Catarina | Simon Yitbarek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
18.09.19 | 1. kolo | Lucas Catarina | Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Pajulahti | tvrdý I. |
Lucas Catarina form & Simon Yitbarek form
Lucas Catarina - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Simon Yitbarek - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 7-5, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.21 štvrťfinále | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 1-6, - Simon Yitbarek - skreč | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Michal Dembek | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Hanwen Li | 5-7, 1-4, - Simon Yitbarek - skreč | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Petr Hajek | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-74, 7-69, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Martin Breysach | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.01.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 6-72, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detail zápasu |