Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
Lucas Catarina vs. Mert Naci Turker - Vzájomné zápasy
22.06.15 | 2. kolo kval. | Lucas Catarina | Mert Naci Turker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Turkey F25 | tvrdý |
Lucas Catarina form & Mert Naci Turker form
Lucas Catarina - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Mert Naci Turker - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detail zápasu |