ZÁPAS
08.01.20 | 1. kolo | Lucas Catarina | Daniele Capecchi | 6-1, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lucas Catarina | Daniele Capecchi | |
1. podanie % | 39/65 (60%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/39 (74%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/26 (58%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/60 (45%) | 21/65 (32%) |
Vyhrané body celkom | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
4-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Daniele Capecchi | |
Lucas Catarina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucas Catarina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Catarina vs. Daniele Capecchi - Vzájomné zápasy
08.01.20 | 1. kolo | Lucas Catarina | Daniele Capecchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
17.08.15 | 1. kolo | Daniele Capecchi | Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Egypt F27 | tvrdý |
Lucas Catarina form & Daniele Capecchi form
Lucas Catarina - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Daniele Capecchi - posledné zápasy
M25 Rome - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.23 štvrťfinále | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 finále | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu |