ZÁPAS
10.03.18 | 1. kolo kval. | Lucas Bouquet | Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | France F5 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Lucas Bouquet | Paul Valsecchi | |
1. podanie % | 22/45 (49%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/22 (77%) | 14/22 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/23 (57%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 23/43 (53%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkom | 53/88 (60%) | 35/88 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucas Bouquet | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucas Bouquet | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Bouquet | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-3 | Paul Valsecchi | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Bouquet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Bouquet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Paul Valsecchi | |
5-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 rokov
16 033 $
20.08.97, 26 rokov
16 033 $
Lucas Bouquet vs. Paul Valsecchi - Vzájomné zápasy
07.01.19 | kvalifik. | Paul Valsecchi | Lucas Bouquet | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | M15+H Bagnoles | antuka |
10.03.18 | 1. kolo kval. | Lucas Bouquet | Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | France F5 | tvrdý I. |
Lucas Bouquet form & Paul Valsecchi form
Lucas Bouquet - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-3, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kelsey Stevenson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 kvalifik. | vs. Joseph Phillips | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Paul Valsecchi - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |