ZÁPAS
09.10.18 | 1. kolo | Luca Staeheli | Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | Tunisia F35 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Luca Staeheli | Jonathan Gray | |
1. podanie % | 70/106 (66%) | 56/100 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/70 (64%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/36 (44%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 46/100 (46%) | 45/106 (42%) |
Vyhrané body celkom | 107/206 (52%) | 99/206 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Luca Staeheli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Luca Staeheli | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Staeheli | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-3 | Jonathan Gray | |
4-3 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Staeheli | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Luca Staeheli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Luca Staeheli | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Staeheli | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Staeheli | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-5 | Jonathan Gray | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
5-6 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Luca Staeheli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Staeheli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Staeheli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Staeheli | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Švajčiarsko
08.03.00, 24 rokov
12 974 $
08.03.00, 24 rokov
12 974 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Luca Staeheli vs. Jonathan Gray - Vzájomné zápasy
09.10.18 | 1. kolo | Luca Staeheli | Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F35 | tvrdý |
Luca Staeheli form & Jonathan Gray form
Luca Staeheli - posledné zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Garrett Johns | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matthew Thomson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Luca Pow | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Rihirt Saundankar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ryan Dickerson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arenui Luethi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Manfredi Graziani | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Kuehne | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Vasile Antonescu | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Noah Mueller | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý I. | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Aidan Kim | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.22 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. James Story | 3-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Alessio Demichelis | 7-5, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Jonathan Gray - posledné zápasy
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-4, 1-6, 0-1, - Jonathan Gray - skreč | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Mateo Berta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.11.21 semifinále | vs. Gianluca Acquaroli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.21 štvrťfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-1, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Omar El-Moslemany | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Reese Stalder | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Govind Nanda | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andrew Watson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aaron Schmid | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 7-62, 6-2 | detail zápasu |