INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luca Prevosto vs. Enrico Dalla Valle - Vzájomné zápasy
05.06.17 | kvalifik. | Luca Prevosto | Enrico Dalla Valle | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Italy F16 | antuka |
Luca Prevosto form & Enrico Dalla Valle form
Luca Prevosto - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - skreč | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Enrico Dalla Valle - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |