ZÁPAS
15.03.18 | 2. kolo | Luca Giacomini | Jakob Sude | 6-1, 6-2 | Greece F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Luca Giacomini | Jakob Sude | |
1. podanie % | 31/49 (63%) | 35/47 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/31 (68%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/18 (78%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 14/49 (29%) |
Vyhrané body celkom | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Giacomini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Giacomini | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Luca Giacomini | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Luca Giacomini | 0-1 | |
Luca Giacomini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Giacomini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luca Giacomini vs. Jakob Sude - Vzájomné zápasy
15.03.18 | 2. kolo | Luca Giacomini | Jakob Sude | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Greece F3 | tvrdý |
Luca Giacomini form & Jakob Sude form
Luca Giacomini - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Jakob Sude - posledné zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 štvrťfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |