Luca Giacomini vs. Artem Smirnov 12.05.2018

Luca Giacomini vs. Artem Smirnov 12.05.2018 - Ukraine F1 (Rivne) - porovnanie

ZÁPAS

12.05.18semifináleLuca Giacomini Artem Smirnov 6-1, 6-3 Ukraine Ukraine F1 antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Luca Giacomini
Taliansko
24.10.97, 21 rokov




463
17
16 540 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
02.02.88, 31 rokov




537
8
202 772 $
Artem Smirnov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Luca Giacomini vs. Artem Smirnov - Vzájomné zápasy

12.05.18semifináleLuca GiacominiArtem Smirnov6-1, 6-3 detail zápasuUkraine Ukraine F1 antuka

Luca Giacomini - posledné zápasy

Italy Vicenza Challenger - antuka
31.05.19
3. kolo
vs. Marc Polmans0-6, 3-6 prehradetail zápasu
30.05.19
2. kolo
vs. Pedro Sousa3-6, 7-63, 6-2 výhradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Alex Molcan6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
24.05.19
štvrťfinále
vs. Mateo Nicolas Martinez6-4, 2-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.05.19
2. kolo
vs. Jake Hersey6-0, 6-0 výhradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Andre Gaspar Murta6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
18.05.19
semifinále
vs. Jules Okala3-6, 0-6 prehradetail zápasu
17.05.19
štvrťfinále
vs. Clement Tabur6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.05.19
2. kolo
vs. Mauro De Maio7-5, 6-3 výhradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Anis Ghorbel6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
18.04.19
2. kolo
vs. Samuele Ramazzotti6-2, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Pascal Meis3-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Croatia M15 Rovinj - antuka
23.03.19
semifinále
vs. Constantin Schmitz3-6, 0-6 prehradetail zápasu
22.03.19
štvrťfinále
vs. Tomas Jirousek6-4, 7-5 výhradetail zápasu
21.03.19
2. kolo
vs. Alessandro Ceppellini6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.03.19
1. kolo
vs. Duje Kekez6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
15.03.19
štvrťfinále
vs. Maxime Chazal4-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.03.19
2. kolo
vs. Lorenzo Bocchi6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.03.19
1. kolo
vs. Mirko Cutuli6-1, 3-2, Mirko Cutuli - skrečvýhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
20.02.19
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov6-3, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
12.02.19
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili6-76, 4-6 prehradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
07.02.19
2. kolo
vs. Yanais Laurent1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.02.19
1. kolo
vs. Lilian Marmousez6-2, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
23.01.19
1. kolo
vs. Petr Nouza2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
17.01.19
2. kolo
vs. Emiliano Maggioli6-1, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.01.19
1. kolo
vs. Preston Brown6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
12.01.19
semifinále
vs. Skander Mansouri3-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.01.19
štvrťfinále
vs. Jonathan Gray6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.01.19
2. kolo
vs. Hendrik Jebens6-4, 6-2 výhradetail zápasu
08.01.19
1. kolo
vs. Pedro Munafo6-0, 6-1 výhradetail zápasu

Artem Smirnov - posledné zápasy

Ukraine M15 Irpin - antuka
30.05.19
štvrťfinále
vs. Dostanbek Tashbulatov4-5, - Artem Smirnov - skrečprehradetail zápasu
29.05.19
2. kolo
vs. Vitaliy Sachko6-1, Vitaliy Sachko - skrečvýhradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Peter Goldsteiner4-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
25.05.19
finále
vs. Vladyslav Orlov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
24.05.19
semifinále
vs. Denis Yevseyev6-4, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
23.05.19
štvrťfinále
vs. Kristjan Tamm6-0, 6-4 výhradetail zápasu
22.05.19
2. kolo
vs. Grigoriy Lomakin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.05.19
1. kolo
vs. Aleksandr Bulitski6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
14.03.19
2. kolo
vs. Dominik Palan4-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.03.19
1. kolo
vs. Alexander Donski6-3, 6-78, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Frederico Ferreira Silva5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Lukas Klein3-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Michael Weindl7-62, 7-5 výhradetail zápasu
Spain Barcelona Challenger - antuka
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Andrea Pellegrino7-5, 0-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Ronald Slobodchikov6-3, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Vlad Andrei Dancu3-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
31.08.18
semifinále
vs. Alessandro Petrone4-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.08.18
štvrťfinále
vs. Lorenzo Bocchi6-76, 6-3, 7-64 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Roman Boychuk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Lorenzo Vatteroni6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Poland Poland F8 - antuka
25.08.18
semifinále
vs. Dimitar Kuzmanov5-7, 1-6 prehradetail zápasu
24.08.18
štvrťfinále
vs. Germain Gigounon6-75, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.08.18
2. kolo
vs. Jeroen Vanneste6-1, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Adrian Andrzejczuk6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Poland Poland F7 - antuka
15.08.18
1. kolo
vs. Lukas Klein5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
01.08.18
2. kolo
vs. Pedro Cachin5-7, 2-6 prehradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Casper Ruud6-2, 1-6, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.18
kvalifik.
vs. Roberto Marcora3-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.07.18
2. kolo kval.
vs. Bartlomiej Andrzejczak6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Germany F6 - antuka
04.07.18
1. kolo
vs. Leonard Von Hindte6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
<