Luca Giacomini vs. Artem Smirnov 12.05.2018

Luca Giacomini vs. Artem Smirnov 12.05.2018 - Ukraine F1 (Rivne) - porovnanie

ZÁPAS

12.05.18semifináleLuca Giacomini Artem Smirnov 6-1, 6-3 Ukraine Ukraine F1 antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Luca Giacomini
Taliansko
24.10.97, 21 rokov




513
10
16 540 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
02.02.88, 31 rokov




531
8
202 772 $
Artem Smirnov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Luca Giacomini vs. Artem Smirnov - Vzájomné zápasy

12.05.18semifináleLuca GiacominiArtem Smirnov6-1, 6-3 detail zápasuUkraine Ukraine F1 antuka

Luca Giacomini - posledné zápasy

Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
12.02.19
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili6-76, 4-6 prehradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
07.02.19
2. kolo
vs. Yanais Laurent1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.02.19
1. kolo
vs. Lilian Marmousez6-2, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
23.01.19
1. kolo
vs. Petr Nouza2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
17.01.19
2. kolo
vs. Emiliano Maggioli6-1, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.01.19
1. kolo
vs. Preston Brown6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
12.01.19
semifinále
vs. Skander Mansouri3-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.01.19
štvrťfinále
vs. Jonathan Gray6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.01.19
2. kolo
vs. Hendrik Jebens6-4, 6-2 výhradetail zápasu
08.01.19
1. kolo
vs. Pedro Munafo6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F40 - tvrdý
17.11.18
štvrťfinále
vs. Mathieu Perchicot4-6, 3-6 prehradetail zápasu
16.11.18
2. kolo
vs. Sergio Martos Gornes6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Alexander Zgirovsky6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F39 - tvrdý
07.11.18
1. kolo
vs. Aziz Dougaz2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F36 - tvrdý
18.10.18
2. kolo
vs. Francois-Arthur Vibert1-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Alex Marti Pujolras6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
09.10.18
1. kolo
vs. Jannik Sinner6-74, 1-6 prehradetail zápasu
Italy Florence Challenger - antuka
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Vaclav Safranek4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F32 - tvrdý
20.09.18
1. kolo
vs. Vasko Mladenov7-64, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Italy F25 - tvrdý
30.08.18
štvrťfinále
vs. Emil Ruusuvuori3-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Paolo Dagnino6-1, 6-1 výhradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Filippo Bettini6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Italy F24 - antuka
23.08.18
štvrťfinále
vs. Alessandro Petrone6-1, 3-6, 6-76 prehradetail zápasu
22.08.18
2. kolo
vs. Paul Cayre6-4, 4-6, 7-65 výhradetail zápasu
20.08.18
1. kolo
vs. Nicolo Giordano6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Cordenons Challenger - antuka
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Mate Valkusz5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Padova Challenger - antuka
27.07.18
2. kolo
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol- prehradetail zápasu
25.07.18
1. kolo
vs. Walter Trusendi6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
23.07.18
kvalifik.
vs. Jonathan Kanar7-5, 6-4 výhradetail zápasu
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gregoire Jacq6-3, 1-6, 7-63 výhradetail zápasu

Artem Smirnov - posledné zápasy

Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Frederico Ferreira Silva5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Lukas Klein3-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Michael Weindl7-62, 7-5 výhradetail zápasu
Spain Barcelona Challenger - antuka
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Andrea Pellegrino7-5, 0-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Ronald Slobodchikov6-3, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Vlad Andrei Dancu3-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
31.08.18
semifinále
vs. Alessandro Petrone4-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.08.18
štvrťfinále
vs. Lorenzo Bocchi6-76, 6-3, 7-64 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Roman Boychuk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Lorenzo Vatteroni6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Poland Poland F8 - antuka
25.08.18
semifinále
vs. Dimitar Kuzmanov5-7, 1-6 prehradetail zápasu
24.08.18
štvrťfinále
vs. Germain Gigounon6-75, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.08.18
2. kolo
vs. Jeroen Vanneste6-1, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Adrian Andrzejczuk6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Poland Poland F7 - antuka
15.08.18
1. kolo
vs. Lukas Klein5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
01.08.18
2. kolo
vs. Pedro Cachin5-7, 2-6 prehradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Casper Ruud6-2, 1-6, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.18
kvalifik.
vs. Roberto Marcora3-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.07.18
2. kolo kval.
vs. Bartlomiej Andrzejczak6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Germany F6 - antuka
04.07.18
1. kolo
vs. Leonard Von Hindte6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Slovakia Poprad Tatry - antuka
17.06.18
kvalifik.
vs. Jan Satral7-5, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
16.06.18
2. kolo kval.
vs. Artem Dubrivnyy1-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Tomas Vanko6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F3 - antuka
22.05.18
1. kolo
vs. Djurabeck Karimov3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
17.05.18
2. kolo
vs. Vladimir Uzhylovsky4-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.05.18
1. kolo
vs. Volodymyr Malakhov4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F1 - antuka
12.05.18
semifinále
vs. Luca Giacomini1-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.05.18
štvrťfinále
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo7-62, 6-3 výhradetail zápasu
09.05.18
2. kolo
vs. Dmytro Kamynin6-4, 6-1 výhradetail zápasu
07.05.18
1. kolo
vs. Alexander Lebedyn7-5, 6-3 výhradetail zápasu
<