ZÁPAS
12.03.18 | kvalifik. | Luca George Tatomir | Mateusz Terczynski | 2-6, 6-1, 6-3 | Italy F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Luca George Tatomir | Mateusz Terczynski | |
1. podanie % | 43/70 (61%) | 42/80 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/43 (63%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/27 (48%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 45/80 (56%) | 30/70 (43%) |
Vyhrané body celkom | 85/150 (57%) | 65/150 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
2 | ||
0-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca George Tatomir | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Mateusz Terczynski | |
3-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Luca George Tatomir | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Luca George Tatomir | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-2 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-3 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca George Tatomir | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-3 | Mateusz Terczynski | |
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.03.96, 28 rokov
21 841 $
02.03.96, 28 rokov
21 841 $
Luca George Tatomir vs. Mateusz Terczynski - Vzájomné zápasy
12.03.18 | kvalifik. | Luca George Tatomir | Mateusz Terczynski | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Italy F3 | antuka |
Luca George Tatomir form & Mateusz Terczynski form
Luca George Tatomir - posledné zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | detail zápasu |
Mateusz Terczynski - posledné zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |