ZÁPAS
21.06.18 | štvrťfinále | Cameron Green | Luca Castelnuovo | 6-3, 6-71, 6-3 | Israel F10 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Cameron Green | Luca Castelnuovo | |
1. podanie % | 72/111 (65%) | 60/110 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 47/72 (65%) | 39/60 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 23/39 (59%) | 23/50 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/17 (24%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 48/110 (44%) | 41/111 (37%) |
Vyhrané body celkom | 118/221 (53%) | 103/221 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esá | 2 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cameron Green | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Cameron Green | 2-2 | |
3-2 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-3 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Cameron Green | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Cameron Green | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cameron Green | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Cameron Green | 1-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Cameron Green | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cameron Green | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cameron Green | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cameron Green | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cameron Green | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
0-0 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Cameron Green | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cameron Green | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cameron Green | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cameron Green | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Austrália
22.04.96, 27 rokov
13 278 $
22.04.96, 27 rokov
13 278 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Cameron Green vs. Luca Castelnuovo - Vzájomné zápasy
21.06.18 | štvrťfinále | Cameron Green | Luca Castelnuovo | 6-3, 6-71, 6-3 | detail zápasu | Israel F10 | tvrdý |
Cameron Green form & Luca Castelnuovo form
Cameron Green - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. John-Patrick Smith | 1-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 4-5 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. John-Patrick Smith | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Matt Reid | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Max Purcell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Nicholas Shamma | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Jai Corbett | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Liam Puttergill | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Luca Castelnuovo - posledné zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu |