INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Louroi Martinez vs. Max Houkes - Vzájomné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Max Houkes | Louroi Martinez | 6-75, 6-1, 10-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
30.04.18 | kvalifik. | Louroi Martinez | Max Houkes | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Turkey F17 | antuka |
Louroi Martinez form & Max Houkes form
Louroi Martinez - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Ku Keon Kang | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 7-64, 3-0, Paul Woerner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-76, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Max Houkes - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 5-7 | detail zápasu |