Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
26.07.95, 28 rokov
15 456 $
26.07.95, 28 rokov
15 456 $
Louis Tessa vs. Shunsuke Wakita - Vzájomné zápasy
19.02.18 | kvalifik. | Louis Tessa | Shunsuke Wakita | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F7 | tvrdý |
Louis Tessa form & Shunsuke Wakita form
Louis Tessa - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 7-62, 6-1 | detail zápasu |
Shunsuke Wakita - posledné zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detail zápasu |