ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Louis Tessa | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-4 | Spain F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
07.09.98, 25 rokov
07.09.98, 25 rokov
Louis Tessa vs. Grigoriy Korobeynikov - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Louis Tessa | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Spain F2 | antuka |
Louis Tessa form & Grigoriy Korobeynikov form
Louis Tessa - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Grigoriy Korobeynikov - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |