Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
26.09.01, 22 rokov
26.09.01, 22 rokov
Louis Dussin vs. Andre Rodeia - Vzájomné zápasy
02.03.20 | 2. kolo kval. | Louis Dussin | Andre Rodeia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Faro | tvrdý |
Louis Dussin form & Andre Rodeia form
Louis Dussin - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Loann Massard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Ulises Blanch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Adam Briant | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Kenny de Schepper | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-77, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Ruscica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Andre Rodeia - posledné zápasy
M25 Bakio - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 7-67, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Tiago Torres | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Luis Miguel Saraiva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
27.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Graca | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-72, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 7-66, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Filipe Brandao | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Guilherme Silva (POR) | Guilherme Silva (POR) - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-1, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Daniel Batista | 1-6, 3-6 | detail zápasu |