ZÁPAS
09.10.17 | 1. kolo | Lorenzo Sonego | Norbert Gombos | 2-6, 7-5, 6-4 | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Lorenzo Sonego | Norbert Gombos | |
1. podanie % | 62/97 (64%) | 57/98 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/62 (74%) | 44/57 (77%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/35 (43%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 36/98 (37%) | 36/97 (37%) |
Vyhrané body celkom | 97/195 (50%) | 98/195 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esá | 11 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lorenzo Sonego | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Lorenzo Sonego | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lorenzo Sonego | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lorenzo Sonego | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
3-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lorenzo Sonego vs. Norbert Gombos - Vzájomné zápasy
02.01.18 | 1. kolo | Norbert Gombos | Lorenzo Sonego | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | Playford Challenger | tvrdý |
09.10.17 | 1. kolo | Lorenzo Sonego | Norbert Gombos | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
16.11.15 | 1. kolo | Norbert Gombos | Lorenzo Sonego | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Brescia Challenger | koberec |
Lorenzo Sonego form & Norbert Gombos form
Lorenzo Sonego - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
09.11.23 štvrťfinále | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detail zápasu |
Norbert Gombos - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - skreč | detail zápasu |